Duben 2012

jak mám tohle chápat?

1. dubna 2012 v 14:53 | Ann |  ♥Diary♥
Myslim si , že to aby mě někdo poučoval o tom jaká mám být jak se mám oblékat, jak se mám malovat , není potřeba . Nebo snad podle Vás ano?.
Nikdo mě tady neznáte doopravdy a rozjíždíte tady , jak moc jsem hnusná a tlustá, když tu nemám ani jednu fotku jsem ANONYMUS , tak se proberte . Všichni jste tady vysříkaný z toho jak se dá zhasnout seznam , a youtube , a já doufám že se vám to brzo rozbije! . JO! .
nikdo tady na Vás není zvědavý.Doprdele , ani nevíte jak moc mě to sere když ani jeden z Vás mě nezná .. jo, sere mě to ..
Klidně tady o tom budu mluvit furt dokola .. a ještě jste tak sobečtí a trapný , že se to nebojíte napsat do komentářů ..
vlastně bojíte , že 'jste' to napsali pod starý článek z 30. září 2010.jebat na Vás na všechny... do plynu by ste si zasloužili.
omlouvám se za ty rasistické výrazi a sprostá slova , ale jinak to nejde.
Tento článek nebyl myšlen na všechny , pouze na jednu osobu !
fuck you, bro

Článek nemá název.

1. dubna 2012 v 14:23 | Ann |  ♥Diary♥
Hello . Tak jsem po dlouhé době zase tady , na blog jsem neměla čas , a vubec měla jsem a ještě mám furt sádru takže píšu a nepíšu , spíš píšu jednou rukou tak mi to nějakej ten pátek trvá . Jdu udělat nový dess a trošku to tu promazat , užívejte nedělního odpoledne :')
Ann